Naše technika

CAN – AM 1000 OUTLANDER MAX XT-P

Mašina, nad kterou ostatní výrobci jen stojí a nevěří svým očím!

Outlander 1000 XT-P vám dodá přesně to, po čem toužíte – skvělý výkon, spolehlivost a poutavý design. Zaposlouchejte se do vrnění dvouválcového Rotaxu o obsahu 1000 ccm, který má díky lepší kalibraci v průměru o 11% nižší spotřebu. Unikátní technologie EFI navíc umožňuje snadné startování bez dušení a automatické přizpůsobení změnám nadmořské výšky.

Další lahůdkou je posilovač řízení DPS se senzorem rychlosti a 3 režimy, který snižuje namáhavost řízení a činí čtyřkolku ovladatelnější. Tím ale výčet fantastické výbavy zdaleka nekončí:skvěle osvětlená palubní deska s vylepšeným multifunkčním digitálním displejem vám zajistí přehledné a srozumitelné informace o motoru, stavu paliva, světlech i případných obtížích. Vypiovaná kalibrace stroje se zase postará o rychlejší zapojení předního diferenciálu Visco-Lok QE a rychlejší reakce stroje v kluzkém terénu.Drsnou jízdu vám zpříjemní i automatická převodovka a možností předřadit rychlost vpřed pro běžnou jízdu, redukci pro tah a náročný terén, neutrál, zpátečku a parking, dále vynikající systém předního zavěšen s upravenou geometrií v podobě dvojitých A-ramen spolu s unikátně řešeným nezávislým zavěšením zadních kol TTI s masivními vlečnými rameny, které zajišťuje snadnou absorbci nárazů a eliminuje opotřebení pneumatik. Ultralehký a přitom úžasně pevný rám SST G2 s nízko posazeným těžištěm je řešen tak skvěle, že e doslova vznáší nad kládami, kameny a všemi ostatními překážkami. 

26-palcové radiální pneumatiky ITP Terracoss, dodávající stroji skvělou trakci, vnitřní brzdové kotouče, které se postarají o vynikající centralizaci hmotnosti pro lepší ovládání, neochabující sílu při brzdění a lepší ochranu před bahnem, štěrkem a odskakujícími kaménky, to vše je zárukou plynulého řízení a výborné akcelerace.

 


Stroje a příslušenství pro tvorbu běžkařských tras byly pořízeny za přispění prostředků státního rozpočtu České Republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.